Το Δ. Σ. του συλλόγου Αλυκής ενημερώνει ότι σήμερα τοποθετήθηκαν 4 νέα παγκάκια στην παραλία Αλυκής.
Τα παγκάκια αυτά είναι τσιμεντένια, και αντικατέστησαν, παλιά ξύλινα που είχαν κατασταστραφεί ή είχαν υποστεί σοβαρές φθαρές. Τα τρία στην παραλία του Αγίου Νικολάου και το τέταρτο στο πρώτο πλάτωμα.
![](https://www.aigialeia24.gr/wp-content/uploads/2022/09/aliki-pagkakia.jpg)
Ευχαριστούμε τον Αντιδήμαρχο Τεχνικών Έργων, Κο Βασίλη Χριστόπουλο, που ανταποκρίθηκε στο αίτημα του συλλόγου μας και προχώρησε στην αντικατάσταση σε τέσσερα παλιά παγκάκια .
Το Δ. Σ.