Ο Σύνδεσμος Βιοτεχνών Υδραυλικών Αιγίου και Περιχώρων έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του το απόγευμα της Τετάρτης στις 15 Φεβρουαρίου, στο γραφείο του Συνδέσμου , στην οδό Βάλφουρ 1,έπειτα από πρόσκληση του προέδρου Ιωάννη Μάρκουλα.
![](https://www.aigialeia24.gr/wp-content/uploads/2023/02/idraulikoi-aigio-1.jpg)
Στην κοπή της πίτας παρευρέθηκε το Δ.Σ. του Συλλόγου καθώς και πολλοί υδραυλικοί.Δόθηκαν διάφοροι λαχνοί και οι τυχεροί κέρδισαν υδραυλικά εργαλεία!
Ο Σύνδεσμος Υδραυλικών Αιγίου εύχεται καλή χρονιά με υγεία σε όλους !
![](https://www.aigialeia24.gr/wp-content/uploads/2023/02/idraulikoi-aigio-2.jpg)